siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Adalı Bebe ve Genç Mobilyası

İletişim Kartalcık Sokak No:41 Siteler - Altındağ / ANKARA

Açıklama

Firmamız halı ve mobilya sektöründe hizmet vermiş yaklaşık seksen yıllık geçmişe sahip bir kuruluştur. Uzun yıllar mobilyanın her dalında çalıştıktan sonra değişen konjonktüre uygun olarak uğraş alanını sınırlamış ve sadece bebek odası, çocuk odası ve genç odası mobilyasına ağırlık vermiştir. ADALI Bebek Çocuk Genç, 1998-2006 yılları arasında Çilek genç odası bayiliği ile Ankara'nın mobilya merkezi olan Siteler de Ankara ve çevre illerine hizmet vermiştir. 2006 yılı sonu itibariyle Çilek bayiliğini bırakmış, siz değerli müşterilerimize daha çok çeşit sunabilmek için Mobilya da Meltem, Teleset, Kupa Mobilya, aksesuar da Funnababy, İdaş, Daysincolours ve dekorasyon ürünleriyle daha iyi hizmet verebilmek için de kendi özel atölyesin de sıra dışı ürünler üretmekle birlikte müşteri isteklerine göre proje-tasarım-uygulama yapmaktaır. ADALI Bebek Çocuk Genç, 3 katlı 1350 m2 mağazasında bebek, çocuk ve gençler için güvenli, fonksiyonel ve ergonomik ürünler sunarak onların oyun oynadığı, hayal kurduğu, çalıştığı, sohbet ettiği, düşündüğü odalarında rahat edeceği, huzur bulacağı, mutlu olacağı mekanı oluşturabilmek için butik mağazacılık anlayışı ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Özel detaylar

Mobilya

Konum


Kartalcık Sokak No:41 Siteler - Altındağ / ANKARA

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.