siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Dodo Çocuk Ve Genç Mobilyası

İletişim Taşdelen Caddesi Yapıt Sokak No:16 Siteler - Ankara

Açıklama

Karayağlı Mobilya: 1978 yılında Muammer Karayağlı tarafından İmalatcı Karayağlı olarak kurulan firmamız ahşap genç odası çocuk odası ve bebek odası konularında sektöre hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kalite güven ve dürüstlük gibi sağlam temeller üzerinde üzerine kurulan firma zaman içersinide bu kavramları zaman içinde ilkesi haline getirmiştir. İlkelerinden taviz veremden bügüne kadar başarıyla gelmiş ve 30.yılında kurumsal bi firma olma yolunda hızlı adımlar atarak “dodocucuk” odası markası ile üretimimize devam etmekteyiz. Sitelerde 5500m2'lik kapalı alanda kurmuş olduğu fabrikada 40 kişilik personelle imalatımıza devam etmekteyiz. Kaliteli kullanışlı dayanıklı ve kendi oluşturduğumuz tarzımıza ait ürünlerin itinayla üretimini yaparak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Özel detaylar

Mobilya

Konum


Taşdelen Caddesi Yapıt Sokak No:16 Siteler - Ankara

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.