siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Bürotürk Ofis Mobilyası

İletişim Karacakaya Caddesi No:30, Siteler - Ankara

Açıklama

Bürotürk Ofis

Büro - Ofis Mobilyası Klasik Ofis - Büro Takımı, Modüler Çalışma Grupları, Ofis - Büro Makam Koltuğu, Ofis - Büro Misafir Koltuğu, Ofis - Büro Takımı,

1967 yılında İbrahim ARSLAN ve oğulları Ahmet-Ali ARSLAN tarafından, Ankara/Siteler mobilya sanayi sitesinde küçük bir atölyede Ünveren Mobilya A.Ş.’nin temelleri atıldı. 1976 yılında mobilyanın özü olan ahşap üretimin yanı sıra döşemeli ürünlerin üretimine de geçildi. 1979 yılında Ankara Siteler\'de açılan mağazalar ile birlikte kaliteli, estetik ve özgün çizgisiyle kendi tasarım ürünleri sunuldu. Böylece birçok kişi ve kuruluş, Ünveren Mobilya\'nın kurduğu ortamlarda yaşamaya başladı. 1982 yılında geniş ürün yelpazesi ve artan taleple birlikte, Ünveren A.Ş. ‘nin ürünleri Türkiye genelinde birçok mağaza ve showroom’un vitrinlerini süslerken birçok evde de ergonomik ve kaliteli yaşam alanları sunmaya başladı. 1989 yılında Ünveren Mobilya A.Ş.\'nin tüm üretim tesislerinin tek bir merkezde toplanmasına karar verildi. 2000\'li yılların ihtiyaçları düşünülerek Ankara/Siteler\'de 3 bin metrekarelik bir kapalı tesisle entegre bir teknolojik yatırım kararı alındı. 1993 yılında o zamana kadar ürettiği ev mobilyalarının tasarımı ve kalitesiyle adından övgüyle söz edilen firmamız bu başarısını Mimarlık ve Dekorasyon alanlarında göstermek istedi ve bu alanlarda da üretim yapmaya ve hizmet sunmaya başladı. 1990’lı yılların sonunda Mimarlık ve Dekorasyon alanlarından edinilen tecrübeyle, kişiye özel tarz ve ölçülerde de üretime geçildi. Ayrıca konusunda uzman kadromuzla Ofis, Otel, Restoran ve Kamu kurumları gibi çoklu kullanım alanlarına yönelik projelendirme hizmetleri de verilmeye başlanıldı. 2000\'lerin başında Ünveren Mobilya A.Ş. yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen \"yüksek kalitede mobilya tasarımı\" anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan, ihtiyaçlara göre hareket eden bir tasarım firması olarak kurgulandı. 2002 yılından sonra Ünveren Mobilya A.Ş.; değişen tüketici talepleri ve sektörel trendler doğrultusunda, sektöre yeni iki marka daha kazandırdı: ALFAMOB COLLECTİON ve BÜROTÜRK Ünveren Mobilya A.Ş. bugün klasik ve modern ev ve ofis mobilyaları alanında topatan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra iç mimarlık ve dekorasyon, her türlü proje uygulaması ve kişeye özel tarz ve ölçülerde de üretim yapmaktadır.

Özel detaylar

Mobilya

Konum

Türkiye
Karacakaya Caddesi No:30, Siteler - Ankara

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.