siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara || Mobilya Haberleri

Ankara Siteler Köşe Koltuk Takımları

kose-koltukOturma odası dizaynı ve tasarımı konusunda köşe koltuk takımları büyük önem taşır.Daha düzenli ve rahat bir oturma odası hayal edenlerin ilk tercihini hiç şüphesiz Ankara Siteler Köşe Koltuk Takımları oluşturuyor.


Son moda tasarımları ve birbirinden güzel döşeme kumaşları ile estetik anlayışına büyük yenilikler getiren Ankara siteler köşe koltuk takımları dayanıklı ve uzun ömürlü oluşuylada büyük avantaj sağlıyor.
Köşe koltuk takımlarında puf, uzanma koltuğu, berjer gibi yan aksesuarlar ilede hem fonsiyonel hemde işlevsel modern bir mobilya seçeneğidir.Köşe koltuk takımı fiyatları ortalama 1.500 tl den başlamaktadır ancak yanındaki sehpa, puf vb gibi aksesuarlar ile birlikte fiyatları 2.000 tl civarına ulaşmaktadır.Bu fiyat ortalama başlangıç fiyatı olup Ankara siteler mobilya mağazalarında çok sayıda model alternatifi vardır.

kose-koltuk
2014-2015 köşe koltuk takımı modası hakkında söyleyebileceğimiz diğer bir tespitte, country tarzı kumaşlarla döşenmiş rengarenk ve cıvıl cıvıl modellerin son derece popüler olduğudur.

kose-koltuk
Son olarak yaşanabilir modern bir oturma odası hayal ediyorsanız Ankara Siteler Köşe Koltuk Takımları uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sizleri bekliyor.