siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara || Mobilya Haberleri

Siteler Ankara Ofis Mobilyaları

ankaraofismobilyasiSiteler Ankara Ofis Mobilyaları,Türkiyenin önde gelen büro ve ofis mobilyası üreticisidir.Bir ofiste bulunması gereken bütün mobilya modelleri ve mobilya aksesuarlarının üretimi ve satışını yapmaktadır.Ürün grupları arasında yüzlerce çeşit masa sandalye ve ofis dolapları bulunmaktadır.

 Firma hakkında genel bilgiler...

1970 yılında ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulmuştur. 44 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Siteler Ankara Ofis Mobilyaları modüler mobilya ve VİP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

ankaraofismobilyasi-modelleri

Siteler Ankara Ofis Mobilyaları, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Siteler Ankara Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Siteler Ankara Ofis Mobilyaları Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde de sürdürürken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyor. .

Makam Takımları . Çalışma Masaları . Banko Mobilya . Tasarım Proje Uygulama . Ofis Masaları . Seperatör . Toplantı Masaları