siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Siteler Mobilya'da Kampanya Başladı

kampanyaSiteler Mobilya'da Kampanya Başladı. Siteler Mobilya, yatak odası takımı almak üzere mağazalarını ziyaret eden müşterilerine %50 indirim sürprizi sunuyor. Siteler Mobilya’nın Ankara siteler ve Ankara Keçiören’deki mağazalarına gelenler,

 “2014 model yeni yatak odası takımı”na 3999 TL yerine sadece 2499 TL ödeyerek sahip oluyor.
Siteler Mobilya'da Kampanya Başladı
Müşterilerinin beğenisini kazanan bu kampanyayı sürekli hale getirmeyi planlayan firma, yeni sürprizler yaparak yatak odası takımı dışındaki diğer ürün gruplarında da cazip indirimler uygulayacak. Siteler Mobilya’nın kampanyalarını, Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.sitelermobilyamagazalari.com adresinden ve firmanın Facebook sayfasından düzenli olarak takip etmek mümkün.
     
    Mobilya müşterisine erişilebilir fiyatlara, kaliteli ürün sunmayı kendisine ilke edinen Siteler Mobilya, belirli dönemlerde farklı ürün gruplarında gerçekleştirdiği indirim avantajını bu defa yatak odası takımına uyguladı.Siteler Mobilya, düzenlediği “ekonomik ürün” kampanyası dahilinde, showroomlarını ziyarete gelen müşterilerine, “hoş geldiniz” sürprizi olarak “2014 model yeni yatak odası takımı”nı 3999 TL yerine 2499 TL’ye sunuyor.
     
     Siteler Mobilya’nın %50 indirimli “2014 model yeni yatak odası takımı” kampanyası ve diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi için Ankara sitelerdeki mobilya showrooom mağazasını ziyaret edebilirsiz.

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.