siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Siteler Ankara Mobilya Kampanya günleri

mobilya-kampanyaSiteler Ankara Mobilya, yeni evlenecekler için 2015 yılı öncesi yeni bir kampanyaya daha imza attı.Şehirli ve modern çizgilere sahip yeni koleksiyonları ile 2014 yılına damgasını vuran Siteler Ankara Mobilya, yeni evlenecekler için 2015 yılı öncesi yeni bir kampanyaya daha imza attı. 

 
Siteler Ankara Mobilya, Eylül ayı içerisinde geçerli olacak kampanya kapsamında özel olarak üretilmiş mobilya modellerinde sürpriz indirimlere gitti.
 
31 Eylül tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamındaki Siteler ankara mobilya  mağazalarına giden mobilya severler (yemek odası takımı, yatak odası takımı, oturma grubu ve köşe takımları) bu ürünlere özel sürpriz indirimlerle sahip olabilecekler. Ayrıca Card Finans'a 20 aya varan taksit seçenekleri ve erteleme alternatifleri ile kendilerine uygun olan ödeme planını seçebilecekler.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Siteler Ankara Mobilya Pazarlama Müdürü mustafa yılmaz, Sitelerankara mobilyanın kalite belgesine sahip, uluslararası standartlarda estetik ve dayanıklı ürünler ürettiğini belirterek, 'Bu ay için başlattığımız ve ay sonuna kadar devam edecek kampanya ile yeni evlenecekler ve evini yenilemek isteyenler için şık tasarımlarıyla beğeni toplayan ürünlerimizde özel bir indirim ile sunuyor, herkesi Siteler ankara mobilyaya bekliyoruz' dedi.

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.