siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Siteler Ankara Yeni Otopark Alanına Kavuşuyor

ankara-siteler-otoparkAnkara'nın mobilya merkezi Siteler'in eski günlerine dönmesi için kollar sıvandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Siteler'in acil çözüm beklediği atılımlardan olan otopark isteği yerine getirilmeye başlandı.

 

Samsun Yolu üzerinde bulunan ve önceden halı saha olarak kullanılan bölüm yıkılarak burası otopark olarak düzenlenmeye başladı. Yüzlerce aracın park edebileceği otopark için fen işleri daire başkanlığı iş makineleriyle otopark alanını düzenlemeye başladı. İlerleyen zamanlarda Siteler'in içindeki diğer uygun alanlarda da otopark alanlarının oluşturulması bekleniyor. Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Sitelerin canlanması için daha önceden belirli sürelerde İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki olmak üzere çeşitli toplantılar yaptıklarını hatırlatarak, "Siteler için destek olan bakanımıza ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ankara'nın mobilyadaki simgesini hak ettiği yere tekrar kavuşturmak için yapılan atılımlar, esnafımızın da moralini artıracak." dedi.


Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Siteler'de müşteriler için kafeterya ve sosyal donatı alanları, işyerlerinin ön cephelerinin yenilenmesi, Siteler'in tanıtımını sağlayacak reklam panoları ve ürünlerin teşhir yerine ihtiyaçları olduğunu belirterek, bunların da destekler sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturulacağını aktardı.

Öte yandan, Siteler'de faaliyet gösteren 23 bankanın müdürü oda yöneticileriyle bir araya geldi. Siteler'in kalkınması için bankaların işletmelere gerekli yardımlarda bulunacağını aktaran bankacılar, "Yaklaşık 20 yıldan bu yana ilk defa Siteler'de böyle bir toplantı gerçekleşiyor. Amacımız, Siteler esnafının tanıtımında ve kalkınmasında yardımcı olabilmek." şeklinde konuştu.

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.