siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Siteler İsmi Tescillendi

siteler-ismi tescillendiAnkara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Mobilyanın başkenti sayılan Siteler’in isminin tescillenmesi için Türk Patent Enstitüsü’ne oda olarak müracaat etiklerini ve tescillerinin onaylandığını açıkladı.

 

Siteler ismi artık kötüye kullanılamayacak

Görsel ve yazılı basın, radyo, dergi, kitap, gazete, takvimlerin basımı, mobilya çıkartmaları gibi materyallerde kullanılması, reklam ve pazarlama, eğitim ve öğretim hizmetleri gibi daha birçok alanda Siteler ismini tescil ettirdiklerini belirten Taklacı, “Olumsuz açıklamalar Siteler’i etkiliyor. Siteler ismini bundan sonra kimse kötüye kullanamaz” dedi.

kaynak:hurriyet.com.tr

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.