siteler ankara logo

Tadilat Dekorasyon

ankara tadilat dekorasyon

Siteler Baza

siteleryatakbaza

Ahşap Ev

ankara ahşap ev

sitelerankara-reklamHer gün mobilya satın almayı planlayan yüzlerce  kişi tarafından ziyaret edilen web sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını ister misiniz ?  Reklam seçeneklerimizi inceleyerek tekliflerinizi iletişim sayfamızdan bize gönderebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

 

Ankara Gergitek gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve fiyatları

Siteler Ankara Gergi Tavan Firması

Ankara siteler gergi tavan germe tavan firmasıDekorasyon sektörünün en yeni ve en güzel örneği gergi tavan aydınlatma sistemleridir. Ankara'da en iyi  gergi tavan firması olan Gergitek benzersiz uygulamalar yapıyor.

 

 

Ankara Gergi Tavan Firması

Gergi tavan, üzerine resim baskısı yapılarak aydınlatma sektöründe kullanılan özel bir kumaş türüdür. Gergi tavan kumaşı esnek, sağlam ve antibakteriyel bir malzemedir ve doğa dostudur. Gergi tavanlar en çok tavan ve duvar dekorasyonu yapılırken kullanılmaktadır.

Alçıpan ile yapılan çeçeveye led  ve spotlar döşendikten sonra üzerine gergi tavan monte edilmektedir. Yıkım, kırım, döküm gibi inşaat pisliği olmadan basit bir şekilde monte edilen gergi tavanların bir diğer avantajı da istenildiği zaman sökülüp takılmasıdır.

Ankara gergi tavan firması olan Gergitek uzman ekipleri ile kusursuz uygulamalar yapmaktadır.

Ankara gergi tavan firması olan Gergitek uzman ekipleri ile kusursuz uygulamalar yapmaktadır. Gergi tavan fiyatları ve gergi tavan modelleri hakkında detaylı bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Gergitek Gergi tavan

www.gergitek.com

 

 

siteler ankara parke ve mobilya firması

Siteler Ankara Mobilya

Siteler Ankara mobilya firmaları, mobilya modelleri ve mobilya mağazalarını tanıtan rehber site. Mobilya satın almak isteyenler ile mobilya satan firmaları buluşturan Ankara'nın mobilya rehberi.

Web sitemizde mobilya sektörü ile ilgili güncel kampanya, haber duyuru ve en iyi mobilya firmaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.